Pařmenovy stránky

WEB ALL GAMES!!!!

SWAT 4

CO JE TO HRA SWAT 4
kariéra: SWAT 4 nabízí 13 plnohodnotných misí. Obtížnost se zvyšuje vždy o kousek po dohrání každé z 13 misí. Prvních pár misí se dá udělat za pár minut, ovšem ty složitější už tak lehké nejsou. U této hry musíte hlavně při obtížnějších misí zachovat chladnou hlavu a při desátém zabití těsně před koncem nerozmlátit monitor, či jinou část vašeho miláčka. Pro průměrného hráče by čas na dokončení kariéry neměl přesahovat 10 hodin.

Briefing:Začněme hezky popořádku. Před každou misí určitě nebudete ochuzeni o podrobný briefing, který obsahuje hlasovou i textovou formu, přičemž si občas můžete poslechnout vašeho spoluobčana, jenž zavolal v Americe na notoricky známou linku 911.
Dozvíte se také, kde se mise bude odehrávat a také dostanete popis pachatelů i rukojmích, jenž se na místě akce asi nacházejí.
Dostanete také hrubý nákres budovy, do které jdete a časový sled co se zatím událo. Nákres budovy, jak už jsem zmínil, může být hrubý ovšem i docela podrobný, ale přímo ve hře je podle mě na nic, jelikož neukazuje vaši polohu a vy se na něm nevyznáte.
Dále se dozvíte, jakými vchody se lze do budovy dostat. Pokaždé jsou minimálně 2, můžete si vybrat, jaký vchod tedy zvolíte a jakým způsobem bude váš vpád do budovy vypadat. Jestli půjdete potichu a nebo vtrhnete dovnitř, hodíte granát a uděláte vašim protivníkům v hlavě zmatek způsobem, že když do místnosti vhodíte oslepovací granát a pachatel bude na určitou dobu vypadat, jako byste krtka vystrčili na plné denní světlo, záleží na vás.
Dále si pak můžete vybrat zbraně, se kterými půjdete do akce, počítač vám pro misi vybere tu nejlepší zbraň a výbavu, ovšem pokud preferujete vlastní arzenál, máte na výběr širokou škálu všech možných serepetiček, v kterých se pomalu, ale jistě začnete ztrácet. Od brokovnic a samopalů, přes Colt a elektrický neutralizér, až po výbušninu C4 a citlivou kamerku na úzké tyčce s LCD displejem a všemi různými druhy granátů bych možná i já zvládl udělat nějakou misi.
Ne, dělám si srandu, policista není náklaďák, který uveze tunu nářadí, a tak se musíte omezit na výběr toho nejlepšího nářadí pro již zadanou misi.

Mise: Až si tedy projdete podrobný briefing, určitě si s chutí lva na nějaké čerstvé maso vrhnete přímo do misí v roli strážníka pořádku a chlapů z jednotky SWAT. Octnete se ve velení 2 týmů. Modrý a červený, v každém po dvou mužích, které lze ovládat jednoduchými příkazy vyvoláním lišty příkazů a to stiskem levého tlačítka na myši. Z lišty máte na výběr určité věci: následovat vás, vtrhnout do místnosti a hodit granát, odstřelit dveře, spoutat rukojmí i pachatele aj. Mezi týmy si můžete přepínat pomocí tabulátoru. Chytrá věcička je kamerka umístěná na helmě každého z mužů. Můžete si sice prohlédnout, co zrovna váš kolega vidí, ale nemůžete se do něj přepnout. Mnohem více než zabití gangstera se cení jeho zatknutí. Ano, asi se vám bude lépe zatýkat nějaký bankovní lupič, než člen náboženského hnutí, ale i to patří k věci. Mnohem lépe se pachatelé vzdají, když je v místnosti co nejvíce vašich kolegů.
A když už i to nepůjde, holt si musíte pomoct elektrošokem či slzným granátem. V této hře platí: čím míň mrtvých, tím lépe pro vás. Na konci každé z misí máte hodnocení. Zase, čím vyšší, tím lepší. Ze SWATa 3 zůstává to, že musíte sesbírat všechny zbraně, pozatýkat pachatele, spoutat a odeslat, to samé i u rukojmích.Hodnocení: Na SWAT 4 je nádherné přirozené a podle situace usuzující chování nepřítele. Vaši kolegové jsou na tom už hůře. Teroristy nenajdete pokaždé na těch samých místech, ale budou se různě pohybovat, proto je dobré být ve střehu. Trošku blbé je, že nelze samovolně ukládat pozice, ale zase potom by to nebylo ono, když stačí jedna přesně mířená rána do hlavy a už se valíte na zemi v kaluži vlastní krve.
Singleplayerová kampaň je sice trochu kratší, ale Irrational Games se rozhodli tento nedostatek nahradit plně hodnotným multiplayerem. Můžete hrát i za jednotky SWAT i za teroristy, nebo si zahrát VIP Rescue, ve kterém ochraňujete vybranou osobu a nakonec i hrátky s bombami, připomínající CS. V módech si může zahrát max. 16 hráčů. Grafika hry nepatří mezi ty nejlepší, ale design levelů není zas až tak špatný, mám na mysli využití v praxi, stylizaci atd.. Zvuky zní reálně, ale možná o trochu lepší je dynamická hudba.
Poslední komentáře
27.12.2007 15:20:18: smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley[03][05][03][09][09]...
27.12.2007 15:19:49: smiley${1}
27.12.2007 15:19:40: smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}
27.12.2007 15:19:26: smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.